Chris de Roo boeken voor jouw evenement? Dat kan bij ITB Entertainment!
Chris de Roo boeken voor jouw feest, evenement of bedrijfsborrel? Dat is een gegarandeerd succes! Deze veelzijdige artiest weet met zijn warme stem en aanstekelijke enthousiasme elk publiek te raken. Van intieme optredens tot grote podia: Chris zorgt voor sfeer, herkenning en een muzikaal feest waar je gasten nog lang over napraten.
Van jonge imitator tot ervaren artiest
Chris de Roo begon zijn muzikale avontuur al op jonge leeftijd. Eerst schitterde hij op televisie in de Mini-playbackshow van Henny Huisman met een spetterende imitatie van Prince. Vervolgens maakte hij indruk in de Soundmixshow, waarin hij de rol van René Froger vertolkte. Deze ervaringen vormden de opstap naar zijn eerste grote optredens, waaronder het Museumplein in Amsterdam.
Bekend van televisie en grote podia
Daarna volgden er steeds meer hoogtepunten. Zo stond Chris in 2003 op het podium tijdens de Nacht van Oranje in Ahoy en zong hij live in het populaire tv-programma 1000 Sterren Stralen. In 2005 bracht hij het nummer Ergens hier op deze wereld ten gehore in een bomvolle Amsterdam ArenA. Bovendien werkte hij samen met artiesten zoals Arno Kolenbrander en zijn tante Janneke de Roo. Zijn cover van André Hazes’ Wat een ander ook zegt bereikte zelfs de Mega Top 100.
Chris de Roo boeken voor feesten, festivals en bedrijfsfeesten
Wil je een artiest met ervaring, passie én een vleugje nostalgie? Dan is Chris de Roo boeken de juiste keuze. Of het nu gaat om een personeelsfeest, festival, bruiloft of bedrijfsopening – Chris zorgt voor muzikaliteit en gezelligheid op topniveau.
Boek Chris de Roo eenvoudig via ITB Entertainment
Chris is te boeken bij ITB Entertainment. Wij verzorgen zijn optredens op professionele wijze, afgestemd op jouw wensen. Wacht dus niet langer en maak van jouw evenement een onvergetelijke belevenis: Chris de Roo boeken doe je snel en betrouwbaar bij ITB Entertainment!