Als zanger sinds 1985, het jaar waarin hij ook verslingerd raakt aan U2 als jongetje van 10 jaar. Is een rasmuzikant en doet dat vanaf 2005 professioneel nadat hij in een soort Hennie Huisman’s Soundmixshow op Talpa 10 de tweede plek van de finale weet te bereiken.
Als zanger is Sam jarenlang actief geweest in diverse zanggroepen (acapella close harmony) en zong daarin zowel baspartijen als tenorpartijnen. Heeft een enorm stembereik en speelt bovendien piano, akoestisch gitaar, Irisch whistle en Bluesharp.
Sam is de beste imitator van Bono in de wereld volgens veel fans en professionals. Zelfs leren noemen hem “Bono’s younger Twinbrother”. hij evenaart Bono in charisma, bewegingen, articulatie, accent, passie, looks en meest belangrijk: stemgeluid.
Disclaimer
Aan de samenstelling van deze informatieve pagina over Bono imitator /dubbelganger is de grootste aandacht besteed. ITB Entertainment Group BV aanvaardt dan ook geen enkele aansprakelijkheid over de juistheid en volledigheid hiervan, danwel voor direct of indirect geleden schade ten gevolge van handelen of nalaten op basis van de informatie op deze pagina van Bono imitator /dubbelganger.
ITB Entertainment Group BV behoudt zich het recht voor de informatie van deze pagina over Bono imitator /dubbelganger ten allen tijde aan te passen of te verwijderen. Alle vermeldde prijzen op deze pagina over Bono imitator /dubbelganger zijn indicatief, exclusief Buma heffingen en onder voorbehoud van prijswijzigingen en/of typefouten. Op al onze diensten zijn onze algemene voorwaarden en ons privacybeleid van toepassing.